» Hračky » Hračky pre najmenších » Kolotoče nad postieľku »  TINY LOVE TL13069068 Kolotoč nad postieľku Magic Land 3v1 s projektorom

TINY LOVE TL13069068 Kolotoč nad postieľku Magic Land 3v1 s projektorom


Značka:  
Tiny Love  (všetky výrobky značky)Výrobok sme predali už viac ako 50 x


Dostupnosť: skladom

Cena vr. DPH:
€75.05
Vrátenie tovaru do 14 dní bez udania dôvodu

Kód:  
206741
Záruka: 
24 mesiacov

Popis produktu


Kúzelný kolotoč zaistí blažený spánok a pobaví hudbou. Sladké sny sú inšpirované kúzelnou krajinou... Kúzelný kolotoč s projektorom zobrazuje obrázky na hornej časti kolotoča, a keď bude dieťa trochu staršie, môžete kolotoč zložiť a premietať obrázky na strop. Starším deťom poslúži kolotoč ako hviezdne nočné svetlo. Kúzelný kolotoč tak rastie s dieťaťom a prispôsobuje sa jeho vývojovým fázam.

Všestranný výber hudby, vrátane 30 minút nepretržitej hudby a 9 rôznych piesní v 3 kategóriách, stimuluje zmysly dieťaťa. Dieťa bude chcieť komunikovať s príveskami nad sebou, čo podporí učenie reči. Hudba, projekcia a blažené hviezdne nočné svetlo pomôžu deťom upokojiť sa pred spaním. Ako vaše dieťa rastie, kolotoč pomáha podporovať jeho vývoj od zmyslovej stimulácie až po rozvoj jemnej motoriky a asociácií. Premení sa na hudobnú skrinku s krásnou projekciou obrazu na strop Premení sa na projektor zobrazujúci upokojujúcu hviezdnu oblohu

Vlastnosti:

 • Projekcia obrazu na striešku (pre mladšie deti)
 • Hudobný box s funkciou projekcie obrazu na strop - pre staršie deti
 • Tlačidlo pre režimy použitia
 • Funkcia nočného svetla - hviezdna obloha
 • Až 30 minút nepretržitej hudby
 • 3 rôzne hudobné kategórie s 9 rôznymi melódiami
 • Tlačidlo na stlmenie zvuku
 • Ovládanie hlasitosti

Tipy pre vývoj: 0-3 mesiace+

SENZORICKÁ STIMULÁCIA
V prvých mesiacoch poskytuje režim projekcie dieťaťu dôležitú vizuálnu stimuláciu, zatiaľ čo melódie ponúkajú sluchovú stimuláciu. Nechajte svoje dieťa ležať v postieľke a užite si inšpiratívny zážitok. 3 a viac mesiacov: JAZYK Ako dieťa rastie, začína džavotať a pripravuje si pôdu pre reč. Keď deti ležia v postieľke a žvatlajú pri pohľade na usmievajúce sa postavičky, rozvíja sa ich jazykové schopnosti. 0-12+ mesiacov:


EMOČNÝ A SOCIÁLNY ROZVOJ
Známe zvuky a vizuálne prvky poskytujú dieťaťu pred spaním pocit bezpečia a pohodlia. Nájdite obľúbenú melódiu svojho dieťaťa a nechajte ho upokojiť. 5 a viac mesiacov:


PRÍJEMNÉ POHYBY
Po uplynutí doby používania kolotoča môžete striešku kolotoča sňať. Dieťa sa čoskoro naučí zapínať ju samo, čím sa zvýši jeho pocit nezávislosti. Zároveň si uvedomí, že stlačením tlačidla sa spustí prehrávanie hudby. Každý výrobok Tiny Love je vytvorený s ohľadom na sedem prvkov vývoja dieťaťa a ukazuje rodičom najlepší spôsob, ako sa ich dieťa správne vyvíja.

TINY LOVE TL13069068 Kolotoč nad postieľku Magic Land 3v1 s projektorom


Radi Vám pomôžeme
tel.: +420 739 668 252 / 8 - 16 hod.
babymall@babymall.sk


Babymall.sk

Adresa pre vrátenie tovaru, sklad:
Levron s.r.o. - babymall.sk
areál Cihelna Hlučín
hala č. 4
U Cihelny 230/3
748 01 Hlučín


babymall@babymall.sk
tel.: +420 739 668 252

Dodávateľ:
Levron s.r.o.
Sokola Tůmy 743/16
Ostrava 709 00
Česká republika

Značky na Babymall.sk

Kontakt
Zásady spracovania osobných údajov
Obchodné podmienky
Vrátenie tovaru

IČ: 27850790
DIČ: CZ27850790
DIČSK: SK4120053157

Spoločnosť je zapísaná v OR KS
v Ostravě, odd. C, vložka 31616.
LEGO, logo LEGO, Minifigurka, DUPLO, BIONICLE, LEGENDS OF CHIMA, logo FRIENDS, logo MINIFIGURES, DIMENSIONS, MINDSTORMS, MIXELS, NINJAGO, a NEXO KNIGHTS jsou ochranné známky LEGO Group. ©2022 LEGO Group.

Babymall.sk
Garantujeme doručenie bez obmedzenia


Zatvoriť
  Váš košík: 0 ks za celkom: €0.00
  0