» Hračky » Hračky pre najmenších » Kolotoče nad postieľku »  TINY LOVE kolotoč nad postieľku - rastieme s hudbou BOHO CHIC

TINY LOVE kolotoč nad postieľku - rastieme s hudbou BOHO CHIC


Značka:  
Tiny Love  (všetky výrobky značky)Výrobok sme predali už viac ako 50 x


Dostupnosť: skladom

Cena vr. DPH:
€46.53
Vrátenie tovaru do 14 dní bez udania dôvodu

Kód:  
206739
Záruka: 
24 mesiacov

Popis produktu


Módny dizajn a jedinečná farebná paleta kolekcie Boho Chic doplnia interiér vášho domova a vytvoria príjemný priestor, pričom podporia vrodenú schopnosť vášho dieťaťa objavovať a rozvíjať sa. Jediný detský kolotoč na trhu, ktorý ponúka tak širokú škálu funkcií. Je vybavený roztomilými plyšovými hračkami a dokončený vo vintage štýle. Kolotoč určite upúta pozornosť vášho dieťaťa a premení jeho spánok na skutočne kúzelný zážitok!

Prvky: Tri rozkošné plyšové prívesky a ozdobné listy. Mäkký poťah rámu pre mimoriadne útulnú atmosféru. Krásna výšivka v štýle vintage. Ovládanie hlasitosti. Jedinečný zvuk, ktorý dieťa utišuje (funguje ako kúzlo!).

Automatický časovač s tromi možnosťami: 10/20/30 minút. Až 30 minút nepretržitej hudby (až 17 rôznych melódií). 5 zvukov - šumenie, tlkot srdca, vlny, padajúci dážď a spev vtákov. Okrem toho má kolotoč osvetlené tlačidlá LED pre lepšiu viditeľnosť v noci (po 5 sekundách sa automaticky vypnú) a tlačidlo pre zapnutie/vypnutie funkcie otáčania kolotoča.

Vývojové indikácie: 1-3m

EMOČNÝ ROZVOJ
Umiestnite svoje dieťa do postieľky pod kolotoč a nechajte ho užívať si pokojnú, relaxačnú atmosféru s upokojujúcimi melódiami a pohybmi. Zistite, ako vaše dieťa reaguje na rôzne zvuky, aby ste zistili, ktorý z nich mu najlepšie vyhovuje. 3-6m+

VYTVORTE SI RUTINU SPÁNKU
Zapnite hudbu a funkciu otáčania kolotoča - táto kombinácia pomôže pripraviť dieťa na spánok a tlačidlo, ktoré aktivuje tichý režim, pomôže dieťaťu zaspať samo. Každý výrobok Tiny Love je vytvorený s ohľadom na sedem prvkov vývoja dieťaťa a ukazuje rodičom najlepší spôsob, ako sa ich dieťa správne vyvíja. Tento produkt obsahuje nasledujúce prvky: Zmysly - rôzne melódie a jedinečné zvuky v kombinácii s rotujúcimi hračkami stimulujú sluch a zrak. Jazyk a komunikácia - keď roztomilé postavičky krúžia nad hlavou vášho dieťatka, môže sa s nimi rozprávať a rozvíjať tak svoje komunikačné a jazykové schopnosti. Emočný a sociálny rozvoj - upokojujúci tichý režim alebo zvuky bieleho šumu v kombinácii s pohybom kolotoča vytvárajú upokojujúcu atmosféru, ktorá pomáha vášmu dieťatku zaspať.

TINY LOVE kolotoč nad postieľku - rastieme s hudbou BOHO CHIC


Radi Vám pomôžeme
tel.: +420 739 668 252 / 8 - 16 hod.
babymall@babymall.sk


Babymall.sk

Adresa pre vrátenie tovaru, sklad:
Levron s.r.o. - babymall.sk
areál Cihelna Hlučín
hala č. 4
U Cihelny 230/3
748 01 Hlučín


babymall@babymall.sk
tel.: +420 739 668 252

Dodávateľ:
Levron s.r.o.
Sokola Tůmy 743/16
Ostrava 709 00
Česká republika

Značky na Babymall.sk

Kontakt
Zásady spracovania osobných údajov
Obchodné podmienky
Vrátenie tovaru

IČ: 27850790
DIČ: CZ27850790
DIČSK: SK4120053157

Spoločnosť je zapísaná v OR KS
v Ostravě, odd. C, vložka 31616.
LEGO, logo LEGO, Minifigurka, DUPLO, BIONICLE, LEGENDS OF CHIMA, logo FRIENDS, logo MINIFIGURES, DIMENSIONS, MINDSTORMS, MIXELS, NINJAGO, a NEXO KNIGHTS jsou ochranné známky LEGO Group. ©2022 LEGO Group.

Babymall.sk
Garantujeme doručenie bez obmedzenia


Zatvoriť
    Váš košík: 0 ks za celkom: €0.00
    0