» Hračky » Hračky pre chlapcov » Nákladné autá »  Tech Truck sklápač

Tech Truck sklápač


Značka:  
Wader  (všetky výrobky značky)Výrobok sme predali už viac ako 50 x


Dostupnosť: skladom

Cena vr. DPH:
€6.11
Vrátenie tovaru do 14 dní bez udania dôvodu

Kód:  
206965
Záruka: 
24 mesiacov

Popis produktu


Tento sklápač je jedným z piatich stavebných vozidiel radu Tech Truck. Malí fanúšikovia motorizmu a pozorovatelia práce stavebných čiat majú teraz príležitosť preniesť svoje záujmy do sveta hier. Hra so sklápačom Tech Truck dáva príležitosť zoznámiť sa s prácou špecialistov aj s mechanizmami prevádzky stavebných vozidiel. Sklápač je ľahké, obratné a odolné vozidlo s dĺžkou 23 cm v atraktívnych farbách. Vozidlo má pohyblivú ložnú plochu, s pomocou ktorej budú malí stavitelia schopní prepravovať a vykladať náklad na stavenisku. Všetky prvky auta sú vyrobené z vysoko kvalitného, zdravotne nezávadného a netoxického materiálu odolného proti poveternostným vplyvom, vďaka čomu je hračka ideálna na pláž, domov alebo na pieskovisko. Vozidlo nemá žiadne ostré hrany ani rohy a všetky prvky sú k sebe pevne pripojené, takže je hračka ideálna pre najmenšie deti (1+).

Hra s autíčkami radu Tech Truck prispieva k všestrannému rozvoju vášho dieťaťa. Manipuláciou s predmetmi si dieťa rozvíja motoriku, presnosť pohybu a koordináciu oko-ruka. Podnecuje logické a príčinno-dôsledkové myslenie a zmysel pre pozorovanie. Hranie rolí rozvíja kreativitu, predstavivosť, empatiu a rešpekt k rôznym povolaniam. Dieťa sa učí poznávať svet okolo seba a počas tejto hry sa u neho rozvíja odhodlanie a potreba skúmať ďalej. Tento druh hry navyše učia deti vzájomnej interakcii, komunikácii a sebavyjadreniu. A to všetko pri bezstarostnej a vzrušujúcej zábave!

Dĺžka vozidla: 23 cm

Vybavené pohyblivým nákladným boxom Výrobok je vyrobený z kvalitného, odolného a bezpečného materiálu, ktorý je vhodný pre deti 1+
Hra s autíčkom všestranne stimuluje vývoj dieťaťa, podnecuje jeho predstavivosť, rozvíja motoriku, presnosť pohybov a koordináciu oko-ruka, logické a príčinné myslenie a zmysel pre pozorovanie.Radi Vám pomôžeme
tel.: +420 739 668 252 / 8 - 16 hod.
babymall@babymall.sk


Babymall.sk

Adresa pre vrátenie tovaru, sklad:
Levron s.r.o. - babymall.sk
areál Cihelna Hlučín
hala č. 4
U Cihelny 230/3
748 01 Hlučín


babymall@babymall.sk
tel.: +420 739 668 252

Dodávateľ:
Levron s.r.o.
Sokola Tůmy 743/16
Ostrava 709 00
Česká republika

Značky na Babymall.sk

Kontakt
Zásady spracovania osobných údajov
Obchodné podmienky
Vrátenie tovaru

IČ: 27850790
DIČ: CZ27850790
DIČSK: SK4120053157

Spoločnosť je zapísaná v OR KS
v Ostravě, odd. C, vložka 31616.
LEGO, logo LEGO, Minifigurka, DUPLO, BIONICLE, LEGENDS OF CHIMA, logo FRIENDS, logo MINIFIGURES, DIMENSIONS, MINDSTORMS, MIXELS, NINJAGO, a NEXO KNIGHTS jsou ochranné známky LEGO Group. ©2022 LEGO Group.

Babymall.sk
Garantujeme doručenie bez obmedzenia


Zatvoriť
    Váš košík: 0 ks za celkom: €0.00
    0