» Starostlivosť o bábätko » Kŕmenie » Dojčenské fľaše »  Súprava fliaš na uskladnenie potravín 3x120ml

Súprava fliaš na uskladnenie potravín 3x120ml


Vek:  
0+ mesiacov
Značka:  
Canpol Babies  (všetky výrobky značky)
Dostupnosť: skladom

Cena vr. DPH:
€5.57
Vrátenie tovaru do 14 dní bez udania dôvodu

Kód:  
287561
Záruka: 
24 mesiacov

Popis produktu


Materské mlieko je cennou a najlepšou potravou pre dieťa od prvých dní života. Vieme tiež, akým výzvam a problémom musí mamička pri dojčení čeliť, a preto bola sada dojčenských fliaš Canpol vytvorená s myšlienkou využívať materské mlieko v duchu „zero waste“ – do poslednej kvapky. Canpol fľaše na dojčenskú výživu je možné použiť priamo s odsávačkami materského mlieka, čo vám umožňuje odsať, uložiť, ohriať a nakŕmiť vaše dieťa materským mliekom pomocou rovnakej fľaše. Vďaka tomu nepríde nazmar ani kvapka cenného jedla. Odsaté mlieko vďaka tomu nie je potrebné prelievať do špeciálnych sáčkov, čo znamená, že to bude ekonomickejšie a menej umývania. Fľaše je možné umývať v umývačke riadu, dezinfikovať v sterilizátore a ohrievať v mikrovlnnej rúre alebo ohrievači fliaš. Fľaštičky sú vyrobené z materiálu, ktorý umožňuje zachovanie blahodarných vlastností materského mlieka a bezpečné skladovanie v chladničke alebo mrazničke po dobu až 6 mesiacov. Jasná a presná stupnica uľahčuje kontrolu množstva odsatého mlieka. Súprava tiež obsahuje uzávery a uzávery na zaistenie tesného uzavretia.

Fľaša je možné použiť so všetkými dojčenskými cumlíkmi Canpol Baby sada dojčenských fliaš Canpol je výbornou pomôckou pri dojčení. Bol vytvorený na bezpečné a dlhodobé uchovanie odsatého mlieka, poskytnúť mamičkám komfort v situáciách, kedy musí odísť z domu a nechať bábätko v starostlivosti inej osoby alebo je mlieka prechodný nedostatok. Bez bisfenolu A. Výrobok je možné ohrievať v mikrovlnnej rúre. Výrobok je vhodný do umývačky. Výrobok je možné používať od narodenia bábätka

Vek:  
0+ mesiacov


Radi Vám pomôžeme
tel.: +420 739 668 252 / 8 - 16 hod.
babymall@babymall.sk


Babymall.sk

Adresa pre vrátenie tovaru, sklad:
Levron s.r.o. - babymall.sk
areál Cihelna Hlučín
hala č. 4
U Cihelny 230/3
748 01 Hlučín


babymall@babymall.sk
tel.: +420 739 668 252

Dodávateľ:
Levron s.r.o.
Sokola Tůmy 743/16
Ostrava 709 00
Česká republika

Značky na Babymall.sk

Kontakt
Zásady spracovania osobných údajov
Obchodné podmienky
Vrátenie tovaru
ÿp>

IČ: 27850790
DIČ: CZ27850790
DIČSK: SK4120053157

Spoločnosť je zapísaná v OR KS
v Ostravě, odd. C, vložka 31616.
LEGO, logo LEGO, Minifigurka, DUPLO, BIONICLE, LEGENDS OF CHIMA, logo FRIENDS, logo MINIFIGURES, DIMENSIONS, MINDSTORMS, MIXELS, NINJAGO, a NEXO KNIGHTS jsou ochranné známky LEGO Group. ©2023 LEGO Group.