» Hračky » Hračky pre najmenších » Knižky pre najmenších »  Senzorická knižka BabiesBoo Panda

Senzorická knižka BabiesBoo Panda


Vek:  
0+ mesiacov
Značka:  
Canpol Babies  (všetky výrobky značky)Dostupnosť: skladom

Cena vr. DPH:
€31.44
Vrátenie tovaru do 14 dní bez udania dôvodu

Kód:  
263730
Záruka: 
24 mesiacov

Popis produktu


Perfektne padne do malých detských ručičiek a podporuje tréning úchopu. Senzorická kniha Canpol Babies je perfektné prvé "čítanie" pre bábätko. Stimuluje detskú fantáziu, kreativitu a zvedavosť, podporuje prirodzený vývoj dieťaťa aktiváciou zraku, hmatu a sluchu, podporuje nácvik manuálnych zručností a koordinácie oko-ruka. Je to tiež skvelý spôsob, ako vo vašom malom vzbudiť lásku ku knihám. Kniha predstavuje príbeh jedného dňa v živote pandy, ktorá je pripevnená na stuhe v podobe maskota. Hrdinku možno „oživiť“ presúvaním medzi stránkami, kde ju počas dňa ukazujeme v rôznych situáciách – keď raňajkuje, kúpe sa, stretáva priateľov alebo spí v postieľke. Farebné obrázky sú skvelé na rozprávanie a povzbudzujú dieťa, aby pomenovalo každodenné činnosti, keď začne hovoriť.

Zmyslová knižka má mnoho prvkov, ktoré priťahujú pozornosť dieťaťa, vytvára neobmedzenú hru a podporuje rodičov v hre s dieťaťom, vďaka milým tváram v podobe masky. Kniha sa zapína na suchý zips a je pre dieťa úplne bezpečná. Senzorická kniha Canpol babies poskytuje skvelý spôsob, ako stráviť kvalitný čas so svojim dieťaťom a prehĺbiť puto medzi rodičom a dieťaťom. Mäkká textilná knižka detských aktivít z kolekcie BabiesBoo bude obľúbenou hračkou vášho bábätka. Senzorické knihy odporúčajú ako fyzioterapeuti, tak aj detskí psychológovia pre správny rozvoj zmyslov dieťaťa a telesné cvičenia pre dojčatá a staršie deti.

Vek:  
0+ mesiacov
Senzorická knižka BabiesBoo Panda


Radi Vám pomôžeme
tel.: +420 739 668 252 / 8 - 16 hod.
babymall@babymall.sk


Babymall.sk

Adresa pre vrátenie tovaru, sklad:
Levron s.r.o. - babymall.sk
areál Cihelna Hlučín
hala č. 4
U Cihelny 230/3
748 01 Hlučín


babymall@babymall.sk
tel.: +420 739 668 252

Dodávateľ:
Levron s.r.o.
Sokola Tůmy 743/16
Ostrava 709 00
Česká republika

Značky na Babymall.sk

Kontakt
Zásady spracovania osobných údajov
Obchodné podmienky
Vrátenie tovaru
ÿp>

IČ: 27850790
DIČ: CZ27850790
DIČSK: SK4120053157

Spoločnosť je zapísaná v OR KS
v Ostravě, odd. C, vložka 31616.
LEGO, logo LEGO, Minifigurka, DUPLO, BIONICLE, LEGENDS OF CHIMA, logo FRIENDS, logo MINIFIGURES, DIMENSIONS, MINDSTORMS, MIXELS, NINJAGO, a NEXO KNIGHTS jsou ochranné známky LEGO Group. ©2023 LEGO Group.Zatvoriť

    Babymall.sk
    Čo hľadáte?
    0
    Garantujeme doručenie bez obmedzenia