Multi Truck s bagrom


Ľutujeme, predaj výrobku skončil alebo je dočasne nedostupný

Značka:  
Wader  (všetky výrobky značky)Výrobok sme predali už viac ako 50 xCena vr. DPH:
€14.49
Vrátenie tovaru do 14 dní bez udania dôvodu

Kód:  
206961
Záruka: 
24 mesiacov

Popis produktu


Sklápačka radu Multi Truck je vynikajúcou hračkou pre všetkých malých obdivovateľov mechanických a najmä stavebných vozidiel. Vyznačuje sa realistickou reprodukciou, robustnou výrobou, ľahkou odolnou konštrukciou a ľahkým riadením. Upevnenie v prednej časti vozidla umožňuje pripevniť šnúru alebo tiahlo. Veľký farebný príves umiestnený na vozidle pojme nielen ďalšie hračky, ale aj prevážaný piesok alebo sneh, ktorý je možné vďaka ergonomickému dizajnu ľahko vyložiť.

Sada obsahuje aj druhé, menšie vozidlo - bager s pohyblivou lyžicou. Všetky prvky sú vyrobené z vysoko kvalitného, odolného a netoxického materiálu, ktorý je odolný voči poveternostným vplyvom, vďaka čomu je hračka ideálna na pláž, domov alebo na pieskovisko. Je možné ju tiež skladovať po celý rok, napr. na balkóne alebo na záhrade. Vozidlá sú vyrobené z vysoko kvalitného, netoxického a pre najmenšie deti bezpečného plastu. Hra s mechanickými vozidlami, ako je multikára s bagrom, podnecuje kreativitu a predstavivosť dieťaťa, rozvíja jeho manuálne a motorické zručnosti, presnosť pohybov a koordináciu oko-ruka. Hra podnecuje predstavivosť najmenších detí, rozvíja ich motorické a manuálne zručnosti, koordináciu oko-ruka a priestorové myslenie. Pestrofarebné prvky vozidla zoznámia dieťa so svetom základných farieb.

  • dĺžka auta: 38 cm + 27 cm
  • vek dieťaťa: 1+
  • vybavený priestranným návesom a druhým, menším vozidlom so zdvíhacím bagrom hra s vozidlom komplexne stimuluje dieťa: podnecuje predstavivosť, rozvíja motoriku a predstavuje svet farieb vďaka mnohým farebným prvkom s bezpečnými a ergonomickými tvarmi.Radi Vám pomôžeme
tel.: +420 739 668 252 / 8 - 16 hod.
babymall@babymall.sk


Babymall.sk

Adresa pre vrátenie tovaru, sklad:
Levron s.r.o. - babymall.sk
areál Cihelna Hlučín
hala č. 4
U Cihelny 230/3
748 01 Hlučín


babymall@babymall.sk
tel.: +420 739 668 252

Dodávateľ:
Levron s.r.o.
Sokola Tůmy 743/16
Ostrava 709 00
Česká republika

Značky na Babymall.sk

Kontakt
Zásady spracovania osobných údajov
Obchodné podmienky
Vrátenie tovaru

IČ: 27850790
DIČ: CZ27850790
DIČSK: SK4120053157

Spoločnosť je zapísaná v OR KS
v Ostravě, odd. C, vložka 31616.
LEGO, logo LEGO, Minifigurka, DUPLO, BIONICLE, LEGENDS OF CHIMA, logo FRIENDS, logo MINIFIGURES, DIMENSIONS, MINDSTORMS, MIXELS, NINJAGO, a NEXO KNIGHTS jsou ochranné známky LEGO Group. ©2022 LEGO Group.

Babymall.sk
Garantujeme doručenie bez obmedzenia


Zatvoriť
    Váš košík: 0 ks za celkom: €0.00
    0