» Hračky » Stavebnice » Plastové stavebnice » LEGO® »  LEGO® Marvel Avengers 76194 Sakaarianský Iron Man Tonyho Stark

LEGO® Marvel Avengers 76194 Sakaarianský Iron Man Tonyho Stark

Značka:  
Lego  (všetky výrobky značky)
 
 

Dostupnosť: skladom

Cena vr. DPH:
€34.33
Vrátenie tovaru do 14 dní bez udania dôvodu

Kód:  
168851
Záruka: 
24 mesiacov

Popis produktu


"Preneste fanatikov tvorby štúdia Marvel do novej dobrodružnej dimenzie plnej stavania a hranie prostredníctvom stavebnice LEGO® Marvel Sakaarianský Iron Man Tonyho Starka (76194). Táto originálna sada z radu LEGO Marvel umožní deťom starším 8 rokov prehrávať si scény z animovaného marvelovského seriálu What If ... ?, ktorý je k dispozícii na streamovacie platforme Disney +, a vytvárať si vlastné nové príbehy inšpirované vesmírom menom Marvel.

Nové príbehy so starými známymi superhrdinami Táto sada predstavujúce vzrušujúca rozšírenie tvorby štúdia Marvel obsahuje 3 minifigúrky - Tonyho Starka, Valkýra a Watcher - a zostaviteľného robota, ktorého možno prestavať na výkonný fáro. Deti môžu umiestniť minifigúrku Tonyho Starka do sakaarianského Iron Manova robota. Tento mechanický gigant je polohovateľný, čo deťom umožňuje prežívať ohromnú porciu superhrdinské akcie. Robota je možné prestavať na našlapaná auto, v ktorom sa dá rýchlo a zbesilo vyraziť za ďalším neopakovateľným dobrodružstvom. "" • Stavebnica LEGO® Marvel Sakaarianský Iron Man Tonyho Starka (76194) privádza k životu televízny seriál What If ...? Z dielne štúdia Marvel a prenesie deti do novej dimenzie plnej stavania, hranie a nápaditých dobrodružstvo. • Obsahuje minifigúrky Tonyho Starka, Valkýry a Watcher, a navyše zostaviteľného robota, ktorého možno prestavať na výkonné vozidlo. • deti môžu umiestniť minifigúrku Tonyho Starka do pohyblivého sakaarianského Iron Manova robota. toho je potom možné prestavať na akčné fáro a rýchlo a zbesilo vyraziť do ďalšej akcie. • Doprajte deťom starším 8 rokov, ktoré majú rady seriál What If ... ?, ktorý je k dispozícii na streamovacie platforme Disney +, a marvelovky všeobecne prežiť poriadnu porciu najnovšie superhrdinské akcie s prestaviteľným modelom Iron Mana Tonyho Starka. • Polohovateľný robot meria cez 15 cm na výšku a je možné ho prestavať na pretekárske auto v štýle T onyho Starka. • Deti môžu zbierať a stavať aj ďalšie roboty od LEGO® Marvel a zohrávať si s nimi poznáme scény z filmov alebo vytvárať vlastné úžasné príbehy. • Už od roku 1958 spĺňajú dieliky a kocky LEGO® prísne štandardy, vďaka čomu sú spoľahlivé, kompatibilné a umožňujú konzistentné spájanie i rozoberania. • Dieliky LEGO® púšťame na zem, zahrievame, drvíme, krútime a analyzujeme, aby sme zaistili, že spĺňajú prísne globálne bezpečnostné štandardy. "
Radi Vám pomôžeme
tel.: +420 739 668 252 / 8 - 16 hod.
babymall@babymall.sk


Babymall.sk

Adresa pre vrátenie tovaru, sklad:
Levron s.r.o. - babymall.sk
areál Cihelna Hlučín
hala č. 4
U Cihelny 230/3
748 01 Hlučín


babymall@babymall.sk
tel.: +420 739 668 252

Dodávateľ:
Levron s.r.o.
Sokola Tůmy 743/16
Ostrava 709 00
Česká republika

Značky na Babymall.sk

Kontakt
Zásady spracovania osobných údajov
Obchodné podmienky
Vrátenie tovaru

IČ: 27850790
DIČ: CZ27850790
DIČSK: SK4120053157

Spoločnosť je zapísaná v OR KS
v Ostravě, odd. C, vložka 31616.
LEGO, logo LEGO, Minifigurka, DUPLO, BIONICLE, LEGENDS OF CHIMA, logo FRIENDS, logo MINIFIGURES, DIMENSIONS, MINDSTORMS, MIXELS, NINJAGO, a NEXO KNIGHTS jsou ochranné známky LEGO Group. ©2021 LEGO Group.

Babymall.sk
Garantujeme doručenie bez obmedzenia


CLOSE
    Váš košík: 0 ks za celkom: €0.00
    0