Jedálenská stolička na kŕmenie KINDERKRAFT LASTREE šedá


Ľutujeme, predaj výrobku skončil alebo je dočasne nedostupný

Vek:  
0+ mesiacov
Značka:  
Kinderkraft  (všetky výrobky značky)


GARANCIA NAJNIŽŠEJ CENY
Podľa údajov z porovnávačov cien je naša ponuka dnes na Slovensku najlacnejšia.
S nami ušetríte.Cena vr. DPH:
€127.46
Vrátenie tovaru do 14 dní bez udania dôvodu

Kód:  
296958
Záruka: 
24 mesiacov

Popis produktu


Chcete, aby vaše dieťa s vami trávilo čo najviac času? Máte radosť, keď drobček pozoruje, ako vykonávate domáce povinnosti? Spoznajte viacúčelové lehátko a stoličku na kŕmenie 2 v 1 LASTREE, ktoré vďaka možnosti nastavenia bude slúžiť vášmu dieťaťu od narodenia až do 3 rokov (alebo 15 kg). LASTREE plní funkciu lehátka od prvých dní života, a keď sa už drobček naučí sám sedieť, lehátko jednoducho premeníte na stoličku na kŕmenie. Táto stolička očarí nielen vaše dieťa, ale aj vás - je praktická a zároveň aj veľmi štýlová. Klasické farby sa prelínajú s teraco vzorom, vďaka čomu sa bude LASTREE hodiť do interiérov zariadených v rôznych štýloch.

Práve preto LASTREE plní aj funkciu lehátka (aj vo vysokej verzii, to znamená na vysokých nohách), ktoré sa môže používať už od narodenia. Má široké, mäkké sedadlo s vložkou a 5-bodovými pásmi, ktoré hubeňourovi zaručia bezpečnosť počas odpočinku aj zábavy. Vďaka tomu dieťa bude môcť byť blízko svojich rodičov nielen počas spoločného jedla, ale aj keď vykonávajú každodenné domáce povinnosti. Aby bolo chudourovi ešte pohodlnejšie, LASTREE je možné nastaviť do 3 polôh, vrátane polohy v ľahu. Môžete ho teda nastaviť podľa potrieb a aktuálnej nálady bábätka. Poloha poležiačky bude perfektná počas odpočinku, a poloha poloľahu - počas zábavy, pretože lehátko má nastaviteľnú hrazdičku s hračkami: plyšovým listom s hrkálkou a plyšovou lastovičkou s farebnými páskami. Lehátko je tiež vybavené nastaviteľnou opierkou nôh, ktorá poskytuje malým nožičkám vhodnú podporu.

Spolu s LASTREE bude trávenie času s dieťaťom oveľa jednoduchšie – budete mať dieťa pri sebe vždy a všade. Umožňujú to aj tiché kolieska, ktorými sú ukončené nožičky stoličky-lehátka. Jednoducho premiestnite stoličku z jednej miestnosti do druhej! A vďaka dodatočnému košu na drobnosti rýchlo vytiahnete vlhčený obrúsok a utrite tváričku dieťaťa. LASTREE je univerzálna stolička na kŕmenie - vyznačuje sa nielen pekným štýlom a obojstrannou vložkou do sedadla, ale aj možnosťou nastavenia výšky sedadla do 5 úrovní. Prispôsobíte stoličke výšku vášho stola - tak, aby drobček mohol pohodlne spolu s vami jesť, keď už trochu vyrastie. Vo funkcii stoličky sa tiež používajú 5-bodové bezpečnostné pásy, ktoré sa dajú nastaviť na 2 úrovniach. Vďaka tomu ju ešte lepšie prispôsobíte výške dieťaťa. LASTREE má nastaviteľnú opierku nôh aj dodatočnú opierku, ktorá bude ideálna pre menšie deti. Počas jedla zaručuje vhodnú podporu pre nožičky, čím podporuje správny vývoj dieťaťa a učí ho dobré návyky.

Má tiež dvojitú, nastaviteľnú v 3 vzdialenostiach, tácku, ktorú je možné jednoducho odstrániť a vyčistiť. LASTREE sa tiež vyznačuje mäkkým sedadlom potiahnutým ekokožou - vďaka nej bude udržanie stoličky v čistote veľmi jednoduché. Stačí, že utrite sedadlo vlhkou utierkou. LASTREE je výrobok, ktorý bol navrhnutý pre pekné interiéry. Má zaujímavý, moderný dizajn odvolávajúci sa na svetlé farby, ktoré sa prelínajú s prvkami vo výrazných farbách. Aby bolo jej skladovanie jednoduché, stoličku môžete zložiť a položiť do rohu miestnosti alebo ju schovať do skrine. Tácka sa dá vybrať a pripevniť k nohám stoličky - vďaka tomu zaberie ešte menej miesta.

Vek:  
0+ mesiacov
Jedálenská stolička na kŕmenie KINDERKRAFT LASTREE šedá


Radi Vám pomôžeme
tel.: +420 739 668 252 / 8 - 16 hod.
babymall@babymall.sk


Babymall.sk

Adresa pre vrátenie tovaru, sklad:
Levron s.r.o. - babymall.sk
areál Cihelna Hlučín
hala č. 4
U Cihelny 230/3
748 01 Hlučín


babymall@babymall.sk
tel.: +420 739 668 252

Dodávateľ:
Levron s.r.o.
Sokola Tůmy 743/16
Ostrava 709 00
Česká republika

Značky na Babymall.sk

Kontakt
Zásady spracovania osobných údajov
Obchodné podmienky
Vrátenie tovaru
ÿp>

IČ: 27850790
DIČ: CZ27850790
DIČSK: SK4120053157

Spoločnosť je zapísaná v OR KS
v Ostravě, odd. C, vložka 31616.
LEGO, logo LEGO, Minifigurka, DUPLO, BIONICLE, LEGENDS OF CHIMA, logo FRIENDS, logo MINIFIGURES, DIMENSIONS, MINDSTORMS, MIXELS, NINJAGO, a NEXO KNIGHTS jsou ochranné známky LEGO Group. ©2023 LEGO Group.