» Hračky » Hračky pre najmenších » Plyšové hračky » Plyšové medvede »  Interaktívna Koala Mocha a Baby Koala Lulu

Interaktívna Koala Mocha a Baby Koala Lulu


Vek:  
2+ let
Značka:  
TM Toys  (všetky výrobky značky)Dostupnosť: skladom

Cena vr. DPH:
€54.19
Vrátenie tovaru do 14 dní bez udania dôvodu

Kód:  
298129
Záruka: 
24 mesiacov

Popis produktu


Interaktívna, mäkká a rozkošná - Mama Koala with Baby od Huggy Luv je sada, ktorá prináša radosť a emócie do každodenných chvíľ vášho dieťaťa. Zároveň je to výborná lekcia empatie a starostlivosti o každé dieťa. V tejto sade nájdete dve úžasné postavy - matku Koalu a jej bábätko. Každý z nich je vyrobený z mäkkého plyšu, aby bol zaistený maximálny komfort pri maznaní. Čo robí túto hračku skutočne výnimočnou, je schopnosť interakcie. Vďaka trom zvukom a senzorom, ktoré nevyžadujú pohyblivé mechanizmy, sú obe hračky interaktívne, ale zároveň extrémne mäkké.

- Keď dáte bábätko do šatky mamičke na chrbát (uprostred), budete počuť uspávanku.
- Keď priblížite bruško bábätka mamičke na ľavú tvár, budete počuť nežný bozk.
- Keď priblížite bruško bábätka k mamičkinej ľavej ruke, budete počuť rozkošný smiech.

Sada obsahuje aj ďalšie príslušenstvo, ktoré doplnia zábavu. Deka, vankúš a postieľka, vytvorené z obalu na hračky, sú jedinečným miestom, kde si Koala môže oddýchnuť a užiť si bezpečný spánok.

Táto hračka poskytuje nielen veľa radosti a zábavy, ale tiež vytvára príležitosť na rozvoj empatie a starostlivosti. Dieťa môže prevziať rolu opatrovateľa, starať sa o bábätko a vyjadrovať city prostredníctvom interakcie s matkou Koalou. Je to krásna lekcia lásky, starostlivosti a zodpovednosti. Scény, ktoré je možné s ich pomocou zohrať, rozvíjajú predstavivosť a učia cenné životné zručnosti. Vďaka univerzálnosti zvukov sú Mama Koala a Baby dostupné deťom po celom svete. Koala môže fungovať aj ako samostatný plyšák, ktorý dieťa sprevádza na výletoch alebo prechádzkach. Jemné zvuky vydávané hračkou sú šetrné k ušiam a je možné ich tiež vypnúť, ak potrebujete pokoj a pohodu. Matka Koala a jej bábätko sú očarujúce a priťahujú pozornosť detí. Ich plyšová srsť je mäkká a príjemná na dotyk, nabáda na pomaznanie a pohladenie. Koala je vysoká 29 cm a mláďa Koala 20 cm, vďaka čomu sú ideálne pre malé ručičky. Ich výrazné oči vzbudzujú súcit a jemné úsmevy dodávajú šarm a priateľský charakter. Malé detaily, ako je prikrývka a vankúš, ktoré sú súčasťou sady, dodávajú realizmus a podporujú kreatívne hranie rolí. Matka Koala a jej bábätko sú nielen interaktívnou hračkou, ale aj naozaj očarujúcim duom, ktoré rozžiaria detský svet.

Obsah: - Mamička Koala Moka, - Koala Lulu, - deka, - vankúš, - postieľka (vyrobená z obalu na hračky).
Rozmery balenia: 26x35x23, 5cm

Vek:  
2+ let


Radi Vám pomôžeme
tel.: +420 739 668 252 / 8 - 16 hod.
babymall@babymall.sk


Babymall.sk

Adresa pre vrátenie tovaru, sklad:
Levron s.r.o. - babymall.sk
areál Cihelna Hlučín
hala č. 4
U Cihelny 230/3
748 01 Hlučín


babymall@babymall.sk
tel.: +420 739 668 252

Dodávateľ:
Levron s.r.o.
Sokola Tůmy 743/16
Ostrava 709 00
Česká republika

Značky na Babymall.sk

Kontakt
Zásady spracovania osobných údajov
Obchodné podmienky
Vrátenie tovaru
ÿp>

IČ: 27850790
DIČ: CZ27850790
DIČSK: SK4120053157

Spoločnosť je zapísaná v OR KS
v Ostravě, odd. C, vložka 31616.
LEGO, logo LEGO, Minifigurka, DUPLO, BIONICLE, LEGENDS OF CHIMA, logo FRIENDS, logo MINIFIGURES, DIMENSIONS, MINDSTORMS, MIXELS, NINJAGO, a NEXO KNIGHTS jsou ochranné známky LEGO Group. ©2023 LEGO Group.