» Hračky » Hračky pre dievčatá » Bábiky » Domčeky pre bábiky »  Gabi's Cat House so svetlom a zvukom

Gabi's Cat House so svetlom a zvukom


Vek:  
3+ let
Značka:  
Spin Master  (všetky výrobky značky)Dostupnosť: skladom

Cena vr. DPH:
€100.97
Vrátenie tovaru do 14 dní bez udania dôvodu

Kód:  
267528
Záruka: 
24 mesiacov

Popis produktu


Hrajte vo svojom vlastnom svete domček pre bábiky s domčekom pre mačky Gabi Purrfect. Tento fantastický domček na hranie, vysoký cez 2 stopy, je nabitý vzrušujúcimi funkciami, ktoré môžete objavovať, vrátane vežičky pre mačky, funkčného Cat-A-Vator, zvukov a mnohých ďalších. S 8,9 cm figúrkou Gabi, figúrkou Panda Kitty, nábytkom do každej izby, tromi doplnkami a dvoma zásielkami mačacieho domčeka môžete začať hrať hneď po vybalení z krabice. Rovnako ako v show hoďte balíček do veže a stlačením tlačidla ho vyzdvihnite - rozbaľte ho, aby ste vo vnútri našli prekvapenie.

Otvorte mačacie dom a stlačte tlačidlo na prednej strane, aby ste počuli piesne, zvuky a frázy z predstavenia. S toľkými miestnosťami a prekvapeniami, ktoré môžete objaviť, použite svoju predstavivosť a zahrajte si nekonečné dobrodružstvá s Gabi a jej najlepšou kamarátkou Kitty Pandus. Oddýchnite si na farebnej pohovke v hudobnej miestnosti a otvorte dvere stromu, aby ste odhalili svojho návštevníka na pozadí miestnosti.

Máš hlad? Prevráťte kuchynský stôl a premeňte ho z raňajok na večeru. Prejdite sa v Cat-A-Vator a posuňte ho hore, aby ste dosiahli na každé poschodie. Pomôžte Gábi umyť ruky pri umývadle alebo nájsť farebné prekvapenie na záchode; nechajte Kiciusa Panduś odpočívať pod stanom v spálni; buďte kreatívni na stojane v miestnosti pre domácich majstrov a bavte sa na šmykľavke v herni. Až sa dostanete na najvyššie poschodie, otočte strechu a hrajte sa v podkroví.

Pridajte do svojho domu na hranie ďalšie izby pomocou izieb Deluxe (každá sa predáva samostatne) - zasuňte izby priamo do stien mačacieho domu. Pre ľahké skladovanie po dni predstieraného hrania je možné domček pre bábiky Gabby's Purrfect zamknúť s alebo bez izby Deluxe vo vnútri. Tento domček pre mačky je perfektným darčekom pre deti od 3 rokov. Extra prekvapenie: naskenujte QR kód vo vnútri balenia mačacieho domu a odomknite špeciálnu cenu v bezplatnej aplikácii Gabby's Dollhouse App (dostupná pre iOS a Android). Predstavte čaro domu Gabi's Kitty House s domčekom pre bábiky Gabby's Purrfect.

Obsah:

  • 1 domček pre bábiky,
  • 2 figúrky,
  • 8 kusov nábytku,
  • 2 krabičky s prekvapením,
  • 3 doplnky,

  • Rozmery balenia: 42,5x55,5x13cm
Vek:  
3+ let


Radi Vám pomôžeme
tel.: +420 739 668 252 / 8 - 16 hod.
babymall@babymall.sk


Babymall.sk

Adresa pre vrátenie tovaru, sklad:
Levron s.r.o. - babymall.sk
areál Cihelna Hlučín
hala č. 4
U Cihelny 230/3
748 01 Hlučín


babymall@babymall.sk
tel.: +420 739 668 252

Dodávateľ:
Levron s.r.o.
Sokola Tůmy 743/16
Ostrava 709 00
Česká republika

Značky na Babymall.sk

Kontakt
Zásady spracovania osobných údajov
Obchodné podmienky
Vrátenie tovaru
ÿp>

IČ: 27850790
DIČ: CZ27850790
DIČSK: SK4120053157

Spoločnosť je zapísaná v OR KS
v Ostravě, odd. C, vložka 31616.
LEGO, logo LEGO, Minifigurka, DUPLO, BIONICLE, LEGENDS OF CHIMA, logo FRIENDS, logo MINIFIGURES, DIMENSIONS, MINDSTORMS, MIXELS, NINJAGO, a NEXO KNIGHTS jsou ochranné známky LEGO Group. ©2023 LEGO Group.