» Detský nábytok » Nábytok pre najmenších » Hracie podložky »  CUTE CATTY hracia podložka

CUTE CATTY hracia podložka


Vek:  
0+ mesiacov
Značka:  
Baby ONO  (všetky výrobky značky)Dostupnosť: skladom

€33.56 vr. DPH
Vrátenie tovaru do 14 dní bez udania dôvodu

Kód:  
287531
Záruka: 
24 mesiacov

Popis produktu


Vzdelávacia podložka CUTE CATTY Naša vzdelávacia podložka predstavuje veľké veselé mačiatko. Je výnimočne tučný a dokonale izoluje od zeme. Vďaka mäkkým vankúšom je to ideálne miesto na oddych a zábavu. Kontrastné farby podporujú vývoj vášho dieťaťa od prvých týždňov života a zaujímavé prívesky a prvky ukryté v priestore podložky zaistia vášmu dieťaťu príjemnú zábavu. Podpora vývoja bábätka Vaše bábätko môže od prvých týždňov života ležať na podložke a pozorovať svet okolo seba. Vďaka zmyslovým prvkom, ako je pištenie, povrázky alebo štítky, ktoré máme schované v priestore podložky, bude pre neho ležanie na bruchu zaujímavou hrou.

Vzdelávacia podložka má 5 rôznych ramienok na podporu vývoja dieťaťa. Nájdete v ňom pískanie, 2 hryzátka, hrkálku a zrkadlo. Na oblúky je možné pripevniť hračky v ľubovoľnom usporiadaní. Pomôžu vášmu dieťaťu precvičiť ruky - uchopovanie a premiestňovanie predmetov.

Rôzne tvary a textúry
Pri hraní na vzdelávacej podložke si vaše dieťa vyvinie hmat. Batoľa nájde zaujímavé prvky s rôznymi textúrami a tvarmi. Medzi nimi hladké labky, drsné pazúry, mäkké uši a chvost. Miesto na hranie a odpočinok Naša podložka je mäkká a nadýchaná. Svojím tvarom pripomína veľkú mačku, ku ktorej sa dieťa môže maznať a odpočívať, keď je unavené. Je tučná, vďaka čomu skvele izoluje od zeme.

Rozvoj fantázie
Vzdelávaciu podložku CUTE CATTY sme obohatili o pohyblivé labky, pod ktoré sme ukryli vyšívanú rybičku. Vďaka tomu bude čas strávený na podložke ešte zaujímavejší. Tým, že sa s dieťaťom budete hrať na vykukávaní, trénujete jeho predstavivosť, pamäť a kognitívne schopnosti.

Pohyblivé oblúky
Oblúky sú pohyblivé a môžete ich vzájomne spájať v ľubovoľnej polohe. Vďaka tomu bude naša náučná podložka vhodná aj pre staršie, už sediace deti. Hračky môžete zavesiť v rôznych vzdialenostiach od hrajúceho sa dieťaťa a tým ich povzbudiť k hre. Rastie s dieťaťom Podložka bude dieťa sprevádzať v prvých fázach vývoja. Najprv poslúži na ležanie na chrbte, potom na ležanie na brušku. Keď dieťa vyrastie a začne sedieť a liezť, podložka bude fungovať ako koberček a stane sa útulným miestom na hranie. Pohodlné a rýchle zapínanie. Oblúky môžete k podložke pripevniť pomocou praktickej pracky umiestnenej na spodnej strane podložky.

Sada obsahuje: karimatku, pohyblivé oblúky.

Technické údaje: Materiál: 100% polyester, neobsahuje BPA, PVC a ftaláty.
Utrite vlhkou handričkou. Rozmery: 90 × 52 cm.

Vek:  
0+ mesiacov
CUTE CATTY hracia podložka


Radi Vám pomôžeme
tel.: +420 739 668 252 / 8 - 16 hod.
babymall@babymall.sk


Babymall.sk

Adresa pre vrátenie tovaru, sklad:
Levron s.r.o. - babymall.sk
areál Cihelna Hlučín
hala č. 4
U Cihelny 230/3
748 01 Hlučín


babymall@babymall.sk
tel.: +420 739 668 252

Dodávateľ:
Levron s.r.o.
Sokola Tůmy 743/16
Ostrava 709 00
Česká republika

Značky na Babymall.sk

Kontakt
Zásady spracovania osobných údajov
Obchodné podmienky
Vrátenie tovaru
ÿp>

IČ: 27850790
DIČ: CZ27850790
DIČSK: SK4120053157

Spoločnosť je zapísaná v OR KS
v Ostravě, odd. C, vložka 31616.
LEGO, logo LEGO, Minifigurka, DUPLO, BIONICLE, LEGENDS OF CHIMA, logo FRIENDS, logo MINIFIGURES, DIMENSIONS, MINDSTORMS, MIXELS, NINJAGO, a NEXO KNIGHTS jsou ochranné známky LEGO Group. ©2023 LEGO Group.