» Hračky » Hračky pre najmenších » Kolotoče nad postieľku »  Canpol babies Kontrastný plyšový kolotoč s melódiami SENSORY

Canpol babies Kontrastný plyšový kolotoč s melódiami SENSORY


Značka:  
Canpol Babies  (všetky výrobky značky)Výrobok sme predali už viac ako 50 x


Dostupnosť: skladom

Cena vr. DPH:
€40.99
Vrátenie tovaru do 14 dní bez udania dôvodu

Kód:  
203831
Záruka: 
24 mesiacov

Popis produktu


Kontrastný plyšový kolotoč s melódiami z kolekcie SENSORY je určený na pripevnenie nad postieľku tým najmenším deťom. Kolotoč je vybavený hudobným strojčekom, veľkým zrkadlom a plyšovými odnímateľnými elementmi s všitým magnetom. Na kolotoči je možné púšťať až 12 melódií, ktoré skvele poslúžia pri zaspávaní. Senzorické farby a melódie stimulujú rozvoj zmyslov dieťaťa a jeho vizuálno-sluchovú koordináciu.

Prečo sú senzorické hračky také dôležité?

Zrak dieťaťa je po narodení najmenej rozvinutým zmyslom. Tma, ktorá prevláda v maternici, nedovoľuje, aby sa zrak v prenatálnom období plne rozvinul. Po narodení je zrak dieťaťa rozmazaný a hmlistý. Dieťa vidí iba obrysy v rozmedzí 20-30 cm, veľké tvary a prvky z prostredia. Asi po mesiaci začne vidieť farby, spočiatku červené a čierne. Asi za tri mesiace si začne všímať ďalšie výrazné farby. Približne vo veku šiestich mesiacov začína vidieť detaily na obrázkoch a tiež vidí oveľa jasnejšie. V dvanástom mesiaci života je už zrak dieťaťa plne vyvinutý ako u dospelého a stáva sa skvelým nástrojom na objavovanie sveta. Senzorické hračky z novej kolekcie SENSORY tak pomáhajú stimulovať zrak dieťaťa a trénujú schopnosť sústrediť pozornosť už od prvých týždňov života.

O kolekcii SENSORY:

Senzorická kolekcia hračiek bola vyvinutá pre deti do jedného roku. Počas tohto obdobia dochádza k najvýznamnejším zmenám v psychomotorickom vývoji dieťaťa. Senzorické hračky sú reakciou na aktuálny trend na trhu, ktorý sa zameriava na podporu rozvoja prostredníctvom zábavy, keď rodič spolu s dieťaťom môže stimulovať rozvoj zraku, precvičovať schopnosť sústrediť pozornosť na objekt, zameriavať a nasledovať objekty očami alebo precvičovať obratnosť a koordináciu.

Upozornenie:

Kolotoč umiestnite tak, aby sa s ním dieťa nedostalo do priameho kontaktu.
Hračku zostavte podľa nákresu (jednotlivé diely sa môžu líšiť od dielov na nákrese).
Hračky sa pohybujú, melódie dieťa upokojí a uľahčuje jeho zaspávanie.

Návod na použitie:

Udržujte v čistote, hrací strojček utierajte vlhkou handričkou alebo hubkou. Návod na údržbu plyšových prvkov je uvedený na všivke.

Upozornenie! Dôležité pre zdravie a bezpečnosť Vášho dieťaťa!

Nepoužívajte hračku pre deti, ktoré sa začínajú samostatne zdvíhať na ruky a kolená. Predídete tým možnému zamotaniu dieťaťa do hračky. Upozornenie! Montáž a kontrolu zostavenia hračky pred použitím zverte vždy iba dospelej osobe. Upozornenie! Dôležité! Hračku pripevnite nad hlavičku dieťaťa v jeho zrakovom dosahu. Pred každým použitím výrobok skontrolujte. Pri prvých známkach opotrebenia alebo poškodenia už výrobok ďalej nepoužívajte – vymeňte ho za nový.

Kolotoč zodpovedá požiadavkám:

Smernica Európskeho parlamentu a Rady 2009/48/ES o bezpečnosti hračiek

EN 71 - 1 Bezpečnosť hračiek - Časť 1: Mechanické a fyzikálne vlastnosti

EN 71 - 2 Bezpečnosť hračiek - Časť 2: Horľavosť

EN 71 - 3 Bezpečnosť hračiek - Časť 3: Migrácia určitých prvkovRadi Vám pomôžeme
tel.: +420 739 668 252 / 8 - 16 hod.
babymall@babymall.sk


Babymall.sk

Adresa pre vrátenie tovaru, sklad:
Levron s.r.o. - babymall.sk
areál Cihelna Hlučín
hala č. 4
U Cihelny 230/3
748 01 Hlučín


babymall@babymall.sk
tel.: +420 739 668 252

Dodávateľ:
Levron s.r.o.
Sokola Tůmy 743/16
Ostrava 709 00
Česká republika

Značky na Babymall.sk

Kontakt
Zásady spracovania osobných údajov
Obchodné podmienky
Vrátenie tovaru

IČ: 27850790
DIČ: CZ27850790
DIČSK: SK4120053157

Spoločnosť je zapísaná v OR KS
v Ostravě, odd. C, vložka 31616.
LEGO, logo LEGO, Minifigurka, DUPLO, BIONICLE, LEGENDS OF CHIMA, logo FRIENDS, logo MINIFIGURES, DIMENSIONS, MINDSTORMS, MIXELS, NINJAGO, a NEXO KNIGHTS jsou ochranné známky LEGO Group. ©2022 LEGO Group.

Babymall.sk
Garantujeme doručenie bez obmedzenia


Zatvoriť
    Váš košík: 0 ks za celkom: €0.00
    0