» Autosedačky »  Autosedačka WESTON tmavo šedá KIDWELL

Autosedačka WESTON tmavo šedá KIDWELL


Značka:  
Kidwell  (všetky výrobky značky)


GARANCIA NAJNIŽŠEJ CENY
Podľa údajov z porovnávačov cien je naša ponuka dnes na Slovensku najlacnejšia.
S nami ušetríte.

Dostupnosť: skladom

Cena vr. DPH:
€101.10
Vrátenie tovaru do 14 dní bez udania dôvodu

Kód:  
267568
Záruka: 
24 mesiacov

Popis produktu


Pokiaľ hľadáte vhodnú autosedačku pre staršie dieťa a bezpečnosť vášho dieťaťa je pre vás na prvom mieste, model Kidwell WESTON bude perfektným riešením. Vďaka schváleniu i-Size, ktoré potvrdzuje zhodu s najnovšími bezpečnostnými štandardmi a garanciu komfortu používania, si môžete byť istí, že každá cesta bude potešením. Autosedačka Kidwell WESTON je zárukou bezpečnosti a dobrej kvality. Označenie i-Size je vyhradené pre autosedačky, ktoré spĺňajú najaktuálnejšiu veľmi prísnu európsku bezpečnostnú normu.

Vďaka schváleniu R129 (bežne známe ako i-Size) je zaistená lepšia ochrana hlavy, krčných stavcov a ramien dieťaťa, čo potvrdzujú obmedzujúce crash testy. Autosedačka Kidwell Weston je určená pre deti vysoké od 100 do 150 cm. Vďaka viacstupňovému výškovému nastaveniu opierky hlavy výrobok rastie s dieťaťom, možno ho s úspechom používať od 3 do cca 12 rokov. Sedačka sa montuje pomocou úchytov ISOFIX a autopásov. Systém ISOFIX zaisťuje odolnosť a stabilitu upevnenia sedačky, znižuje sily pôsobiace na dieťa pri náhlom brzdení alebo náraze. Do vozidiel, ktoré nemajú príslušné úchyty, je možné inštalovať sedačku so skrytým systémom ISOFIX iba pomocou 3-bodového autopásu. Vďaka špeciálnym vodidlám namontovaným v hlavovej opierke a sedačke autosedačky, ktorá núti k správnemu vedeniu pásu auta, si môžeme byť istí, že je dieťa bezpečne pripútané. Nezabudnite riadne utiahnuť remeň. Zosilnená štruktúra a pokročilý systém bočnej ochrany ASP (Advanced Side Protection) - absorbujú silu v prípade bočného nárazu.

Správne profilovaná hlboká opierka hlavy chráni hlavu a krk dieťaťa a absorbuje sily pôsobiace v prípade kolízie. Vďaka 10-stupňovému nastaveniu výšky opierky hlavy ju presne prispôsobíme výške a zaistíme tak maximálnu ochranu. Pohodlné cestovanie zaistí široký, hlboký sedák s ergonomickým operadlom. Polstrovanie je jemné pri kontakte s detskou pokožkou. V prípade potreby ho možno ľahko vybrať a vyprať. Sedačka je vybavená držiakom nápojov, ktorý je možné namontovať na pravú aj ľavú stranu, vďaka čomu bude mať malý spolujazdec ľahký prístup k nápojom. Takýto kontajner môže byť tiež ideálnym miestom na uloženie obľúbenej hračky, ktorú má batoľa vždy rado po ruke. Autosedačka Kidwell Weston sú dve autosedačky v jednej, po odobratí chrbtovej opierky od sedačky získame stojan do auta s uchytením ISOFIX.

  • Výška dieťaťa: 100-150 cm.
  • Hmotnosť dieťaťa: 15-36 kg.
  • Materiál: HDPE (základňa, operadlo); PP (boky), PP+EPS (hlavová opierka), poťah polyester.
  • Rozmery produktu: 40x43x61-80cm Rozmery balenia: 45x62x30,5cm


Radi Vám pomôžeme
tel.: +420 739 668 252 / 8 - 16 hod.
babymall@babymall.sk


Babymall.sk

Adresa pre vrátenie tovaru, sklad:
Levron s.r.o. - babymall.sk
areál Cihelna Hlučín
hala č. 4
U Cihelny 230/3
748 01 Hlučín


babymall@babymall.sk
tel.: +420 739 668 252

Dodávateľ:
Levron s.r.o.
Sokola Tůmy 743/16
Ostrava 709 00
Česká republika

Značky na Babymall.sk

Kontakt
Zásady spracovania osobných údajov
Obchodné podmienky
Vrátenie tovaru
ÿp>

IČ: 27850790
DIČ: CZ27850790
DIČSK: SK4120053157

Spoločnosť je zapísaná v OR KS
v Ostravě, odd. C, vložka 31616.
LEGO, logo LEGO, Minifigurka, DUPLO, BIONICLE, LEGENDS OF CHIMA, logo FRIENDS, logo MINIFIGURES, DIMENSIONS, MINDSTORMS, MIXELS, NINJAGO, a NEXO KNIGHTS jsou ochranné známky LEGO Group. ©2023 LEGO Group.