» Starostlivosť o bábätko » Plienky a prebaľovanie » Koše na plienky »  ABAKUS ANGELCARE Kôš na plienky + 5 náplní

ABAKUS ANGELCARE Kôš na plienky + 5 náplní

Dostupnosť: skladom

Cena vr. DPH:
€51.89
Vrátenie tovaru do 14 dní bez udania dôvodu

Kód:  
263595
Záruka: 
24 mesiacov

Popis produktu


Najnovšia verzia nádoby ešte lepšie izoluje od nepríjemných pachov a baktérií. Praktický, hygienický a ľahko použiteľný zásobník na špinavé plienky Angelcare s vložkou, ktorá pojme až 150 plienok, so systémom Double-Lock. Odpudzuje baktérie a nepríjemné pachy. Dvojitý bezpečnostný kôš Angelcare vyrobený vo Veľkej Británii je dokonalým riešením problému s plienkami.

  • Funkčné, hygienické a ľahko použiteľné
  • Charakteristika produktu: Model: Angelcare Classic
  • Počet náplní v sade: 5
  • Typ náplní: okrúhle náplne Angelcare (súčasťou balenia) / voliteľne možno použiť aj osemhranné náplne (octo)
  • Rozmery: 25 x 28 x 56 (šírka x hĺbka x výška)
  • Vyrobené vo Veľkej Británii
  • Úplne izoluje baktérie a pachy. Efektívne rieši problém použitých plienok. Dvojité tesné uzavretie a ľahké a hygienické vyprázdňovanie sú jeho najväčšou prednosťou. Má tiež zabudovanú rezačku sáčkov. Výmenné pachové fóliové vložky Kompletné s fóliovou vložkou až na 150 plienok - 5x vložka Angelcare

  • Výmenné vložky z viacvrstvovej fólie ODOR SEAL: Do zásobníka sú určené špeciálne vložky Angelcare - každá vložka pojme cca 100-150 použitých plienok, v závislosti od veľkosti plienok. Kartuše sú vyrobené z viacvrstvovej fólie Odour Seal, ktorá zaisťuje nepriepustnosť pachov a baktérií. Ich výmena je extrémne jednoduchá - každý z nich má návod vo forme obrázkov.
  • V sade s košíkom dostanete do začiatku 5 vložiek. Do nádoby sa zmestia ako okrúhle, tak osemhranné (octo) vložky. Na zápach plienok môžete zabudnúť: Funkčná nádoba Angelcare je najlepší spôsob, ako vyriešiť problém špinavých plienok.
  • Špeciálne navrhnutý kôš vám umožní efektívne sa zbaviť nepríjemných pachov a baktérií z použitých plienok a zároveň je extrémne hygienický a ľahko sa používa. Unikátny dizajn nádoby so špeciálnym tesniacim systémom Double-Lock zaisťuje účinnú izoláciu nepríjemných pachov a baktérií. Vymeniteľná kartuša zaručuje hygienické použitie a jednoduché ovládanie - vstavaný nôž umožňuje ľahké odrezanie plného vrecka.


Radi Vám pomôžeme
tel.: +420 739 668 252 / 8 - 16 hod.
babymall@babymall.sk


Babymall.sk

Adresa pre vrátenie tovaru, sklad:
Levron s.r.o. - babymall.sk
areál Cihelna Hlučín
hala č. 4
U Cihelny 230/3
748 01 Hlučín


babymall@babymall.sk
tel.: +420 739 668 252

Dodávateľ:
Levron s.r.o.
Sokola Tůmy 743/16
Ostrava 709 00
Česká republika

Značky na Babymall.sk

Kontakt
Zásady spracovania osobných údajov
Obchodné podmienky
Vrátenie tovaru
ÿp>

IČ: 27850790
DIČ: CZ27850790
DIČSK: SK4120053157

Spoločnosť je zapísaná v OR KS
v Ostravě, odd. C, vložka 31616.
LEGO, logo LEGO, Minifigurka, DUPLO, BIONICLE, LEGENDS OF CHIMA, logo FRIENDS, logo MINIFIGURES, DIMENSIONS, MINDSTORMS, MIXELS, NINJAGO, a NEXO KNIGHTS jsou ochranné známky LEGO Group. ©2023 LEGO Group.